XBody Franchise Başvurusu
5 / (10 oy

xbody-franchise

XBody stüdyolarında EMS ile Tüm Vücut Antrenmanı denilen yeni bir bir sistem uygulanmaktadır. Bu sistem sayesinde haftada sadece 20 dakikalık kuvvet antrenmanları ile kişilerin haftalık spor ihtiyacını karşılanıyor. XBody stüdyolarında, Ar-ge çalışmaları ve üretimi Macaristan’da yapılmış ve avrupada tasarım ödülü almış kendi adını taşıyan EMS (Electro Muscle Stimulation) cihazlarını kullanmaktadır. Ürün, hizmet, eğitim,
ekipman ve teknik destek firma tarafından sağlanmaktadır. 5 Yıllık cihaz garantisi üretici firma tarafından verilmektedir. 4 farklı EMS cihazına sahip olan Xbody cihazları Avrupa’da tıbbi cihaz statüsünde işlem gören bir cihazlardır. Avrupa’da tasarım ödülü almış tek EMS cihazı olan Xbody Türkiye ofisi firmanın tek distribütörüdür.

İstanbul 10, İzmir 1, Ankara 1, Bursa 1, İzmit 1 stüdyo olmak üzere Türkiye’de toplam 14 şubesi bulunan XBody, bayilik (franchise) vermektedir.

** XBody Stüdyosu sahibi olmak için yapmanız gereken sadece Franchise başvuru formunu eksiksiz olarak doldurun . Emsstudyo.com tüm sorularınızı cevaplamak ve yatırımınızın başarıya gitmesi için size en hızlı şekilde bir yatırım danışmanı yönlendirilmesini sağlıyor olacak. Unutmayın, bilgilendirme ve danışmanlık için, yönlendirme desteği Emsstudyo.com tarafından ÜCRETSİZ olarak sağlanmaktadır. 

XBody Türkiye stüdyolarında EMS sistemlerinden yararlanılarak vücut antrenmanları hizmetleri verilmektedir. Spor salonlarında uzun süre vakit geçirmek yerine insanların 20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde 1 haftalık spor egzersizi ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan XBody stüdyoları Ar-Ge çalışmaları ve üretiminin Macaristan bölgesinde yapıldığı dünyaca ünlü ve ödüllü olan EMS cihazlarını kendi stüdyolarında kullanmaktadır.

Yatırımınızı bu alanda yapmak istiyorsanız ve XBody franchise hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız firma tarafından sizlere ürün, hizmet, eğitim ve ekipman konularında eksiksiz bir destek sağlanmaktadır. 5 yıl boyunca cihazların garantisini üretici firma tarafından alabileceğiniz XBody franchise hizmetleri sayesinde Avrupa’nın en ünlü EMS stüdyolarından birinin sahibi sizler olabilirsiniz.

Avrupa’da Tasarım Ödülü Alan EMS Cihazları

Avrupa’da tasarım ödülünü almayı başarmış olan tek EMS cihazı olan XBody’nin Türkiye distribitörlüğünü üstlenen Xbody stüdyoları İstanbul, Ankara, İzmit, Bursa gibi şehirlerde toplam 14 adet şubesi ile hizmet vermektedir. Xbody bayilik sisteminden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise sol tarafta yer alan XBody franchise başvuru formunu doldurmanızdır.

Ücretsiz olarak yapabileceğiniz XBody bayilik başvurusu, sizlerin hızlı bir şekilde yatırımlarının değer kazanabilmesi için tarafımızdan sizlere sunulmaktadır. Avrupa’da elde ettiği başarılar ile uluslararası alanlarda kendisini ispat etmiş olan XBody stüdyolarının bir sonraki durağında sizler de yer almak istiyorsanız Xbody franchise başvuru formunu doldurarak bizlere gönderebilirsiniz. Hızlı şekilde franchise hizmetlerinden yararlanabilmek ve yatırım danışmanlığı yönlendirmelerinden yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Başvuru (franchise) formunu doldurmaya hemen başla!