Go.Max Franchise Başvurusu
5 / (8 oy

go-max-franchise

Macaristan’da geliştirilen ve dünyada USA FDA onaylı cihazlara sahip olan cihazlarını kullanan Go.Max, Türkiye’de EMS (Electro Muscle Stimulation) sistemine dayalı antrenman metodu ile yepyeni bir spor deneyimi sunmaktadır. Dünya’nın en iyi EMS cihazı onaylı E-fit’in Türkiye ve Ortadoğu’daki tek distribütörü Go.Max’dir. Dünya’da ABD sağlık bakanlığı onayına sahip olan ve tıbbi cihaz statüsünde işlem gören bir cihazdır.

İstanbul 4, İzmir 1 ve Ankara 1 stüdyo olmak üzere Türkiye’de toplam 6 şubesi bulunan Go.Max , bayilik (franchise) vermektedir.

Türkiye’de 6 şubesi bulunan Go.Max, bayilik ( franchise ) vermektedir.

** Go.Max Stüdyosu sahibi olmak için yapmanız gereken sadece Franchise başvuru formunu eksiksiz olarak doldurun . Emsstudyo.com tüm sorularınızı cevaplamak ve yatırımınızın başarıya gitmesi için size en hızlı şekilde bir yatırım danışmanı yönlendirilmesini sağlıyor olacak. Unutmayın, bilgilendirme ve danışmanlık için, yönlendirme desteği Emsstudyo.com tarafından ÜCRETSİZ olarak sağlanmaktadır.

Türkiye’nin en popüler şehirlerinde şubesi bulunan Gomax, sizlere bayilik (franchise) hizmetlerini de sunmaktadır. Dünyadaki ilk USA FDA onayına sahip olan EMS cihazlarını kullanarak uygulamalarını sürdüren Gomax stüdyoları, Türkiye’nin en popüler şehirlerinde şubeleri bulunan ve profesyonel EMS hizmetleri vermekte olan bir firmadır.

EMS antrenman sisteminin dünyadaki örneklerinin aynısı ülkemizde de kullanmakta olan Gomax, kişiye özel olarak hazırlanmakta olan egzersiz sistemleri sayesinde daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

İş planlarınızın düzenlenmesi, bankalar arasındaki iletişimin ve organizasyonun hazır hale getirilmesi, taşıt ihtiyaçlarının karşılanması ve banka ilişkilerinin takibine kadar tüm destekler sizlere Gomax bayilik hizmetleri çerçevesinde sunulmaktadır. Gomax, aynı zamanda sizleri finansman açısından da destekleyerek her alanda eksiksiz bir şekilde işlerinizin aksamadan ilerleyebilmesini sağlar.

Yapı tanıtımlarınızın detaylı bir şekilde hazırlanması ve tesis planlaması içerisinde yer alan inşaat sürecinin de takip edilmesi Gomax bayilik hizmetine başvurduğunuz zaman firma tarafından üstlenilmektedir. İnşaat planınızdaki sapmalar ve maliyeti uygun olan malzemelerin inşaat içerisinde yer alması konusunda Gomax her zaman yanınızdadır.

Halkla İlişkiler ve Pazarlama

Marketing yapı sistemini uzun süredir sektör içerisinde elde ettiği tecrübesi sayesinde oluşturmayı başaran Gomax, bütün franchise alanlarındaki marketing malzemeleri alınabilecek online alışveriş hizmetleri de sunuyor. Reklam başlangıç paketini Gomax franchise hizmeti alanlara sunmakta olan firma tüm reklam çalışmalarınızı sizin yerinize üstleniyor.

Aktif bir şekilde düzenlenen halkla ilişkiler konuları sayesinde çevrenizde yer alan tüm rakiplerinizin bir adım daha önüne geçmeyi başarabilirsiniz. Mevcut müşterilerinize Gomax franchise hizmeti ile kaliteli hizmet verirken, potansiyel yeni müşteri kitlenize de hitap etmeye başlayabilirsiniz.

Franchise alanlarının tamamına etkili bir eğitim hizmeti vermekte olan firma ortakları ve çalışanları ile birlikte günler boyunca sürecek pratik uygulamalarını sizlere sunuyor. Yerinde eğitim hizmetleri alabileceğiniz Gomax franchise hizmetleri sayesinde ekibinizi sıfırdan kurmaya başlayabilirsiniz.

Personel idare edimi konusunda ve insan yönetim biçimi modelleri konusunda da bilgi alabileceğiniz franchise hizmetleri sayesinde müşterilerinizi ne şekilde kazanabileceğinizi ve duruma göre personel yönetimlerinizi ne şekilde yapabileceğinizi de öğrenebiliyorsunuz.

Franchise Başvurunuzu Online Olarak Yapabilirsiniz

Aklınızdaki tüm sorularınızın cevaplanabilmesi ve yatırımlarınızın daha başarılı bir şekilde geleceğe doğru emin adımlar ile ilerleyebilmesi için sizlere Gomax stüdyolarına franchise başvurularınızı online olarak yapabilmeniz için hizmet vermekteyiz.

Gomax stüdyolarının yeni sahiplerinden biri de siz olmak istiyorsanız yanda yer alan franchise başvuru formumuzu eksiksiz olarak doldurarak bizlere iletebilirsiniz. Franchise başvurusu hizmetlerimiz tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Başvuru (franchise) formunu doldurmaya hemen başla!