Fitpoint Franchise Başvurusu
5 / (3 oy

fit-point-franchise

Fitpoint stüdyolarında AmpliTrain EMS-EMA, tıbbi ürün ruhsatına sahip Alman yüksek teknolojisi ile üretilmiş cihazlar kullanılmaktadır. AmpliTrain EMS-EMA, şimdiye kadar bildiğimiz yüzeysel kaslara uyarı veren cihazlardan farklı olarak EMS sistem yanında daha derin kas yapılarına etki eden EMA sistemi de içermektedir.

Türkiye’de toplam 11 şubesi bulunan Fitpoint, bayilik ( franchise ) vermektedir.

** Fitpoint Stüdyosu sahibi olmak için yapmanız gereken sadece Franchise başvuru formunu eksiksiz olarak doldurun . Emsstudyo.com tüm sorularınızı cevaplamak ve yatırımınızın başarıya gitmesi için size en hızlı şekilde bir yatırım danışmanı yönlendirilmesini sağlıyor olacak. Unutmayın, bilgilendirme ve danışmanlık için, yönlendirme desteği Emsstudyo.com tarafından ÜCRETSİZ olarak sağlanmaktadır.

Türkiye’nin en önemli şehirlerinde şubelerini açmaya devam eden Fitpoint stüdyolarında AmpliTrain EMS-EMA tıbbi ürün ruhsatlı olan ve Alman teknolojisi ile üretilmekte olan profesyonel EMS cihazları kullanılmaktadır. Yüzeysel kaslara uyarı vermekte olan cihazlara göre kıyaslama yapıldığı zaman EMS sistemleri ile daha derin kas yapılarına etki edebilmek mümkündür.

11 ayrı şubesi ile Türkiye’de hizmet vermekte olan stüdyo Fitpoint franchise hizmetlerini de sunmaktadır. EMS stüdyolarına giriş yapmak ve kendi yatırımınız ile geleceğe emin adımlar ile ilerlemek istiyorsanız stüdyonuzdaki konsept Fitpoint firması tarafından belirlenmektedir.

Grup çalışmalarının sağlanabilmesi için Fitpoint franchise hizmetleri aldığınız zaman üç ya da daha üzeri AmpliTrain EMS-EMA sistemi ve ekipmanlarını ayırabileceğiniz alanlara da sahip olabilirsiniz. Böylelikle grup çalışmaları ile müşteri kitlenizin memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Dünyada ve ülkemizde de giderek popüler bir hal almaya başlayan EMS stüdyolarının bir sonraki durağını açarak Fitpoint firmasının prestijini kendi işletmenizde sizler de müşterilerinize sunabilirsiniz.

Ücretsiz Başvurularınızı Bekliyoruz

Spor salonlarında uzun uzun vakit geçirmek istemeyenlere yönelik ortaya çıkan bu sistem ve stüdyolar sayesinde insanlar 20 ile 25 dakikalık kısa egzersizler sonucunda istedikleri forma kavuşabilmektedirler.

Türkiye’nin tüm illerine Fitpoint bayilik hizmeti vermekte olan firma sayesinde kendi işletmenizin sahibi olabilirsiniz.

Eğer sizler de Fitpoint bayilik sisteminin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız Fitpoint franchice başvuru formunu online olarak doldurarak bizlere gönderebilirsiniz. Fitpoint bayilik sistemine yapılan başvurular tamamen ücretsizdir ve kısa süre içerisinde değerlendirme altına alınmaktadır.

Başvuru (franchise) formunu doldurmaya hemen başla!