EMS Zayıflama
4.1 / (104 oy

Ems ile Zayıflama Dönemi Başladı!

Fazla kilolarıyla başı derte olanlar ve hızla kilolarından kurtulmak isteyenler için geliştirilen elektriksel kas uyarım teknolojisi, kısaltma tabiriyle EMS, zayıflamak isteyenler için bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Türkiye’de yeni gelişmekte olan EMS teknolojisi, vücut üzerine giyilen ve sağlığa hiç bir zararı bulunmayan giyilebilir teknolojik yelekle, bölgesel olarak zayıflamak istediğiniz noktalara gönderdiği çok düşük frekansta elektriksel akımlarla kasların kasılması sağlar. Bu kasılmalara bağlı olarak kasların harekete geçmesiyle birlikte kısa tekrar edilecek mini egzersiz hareketleriyle bölgesel yağ dokularının parçalanmasını sağlayıp sağlık ve etkin bir şekilde fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlamaktadır.

 

 

 

EMS zayıflama yöntemi uzman bir diyetisyen tarafından hazırlanmış sağlıklı bir diyet programıyla desteklenerek sürdürüldüğü takdirde çok kısa zamanda doğru ve sağlıklı kilo vermenizi sağlamaktadır. Alışılagelmiş kilo verme antrenmanlarına ek olarak bilimsel çalışmalar ışığında geliştirilen bu teknoloji yöntemiyle gerçekleştirilecek egzersiz programlarıyla vücudunuzu sağlıklı ve fit bir görünüme kavuşturmanız için zaman kaybetmemenizi öneriyoruz.

 

ems ile zayıfla

 

EMS sistemi bedeninize giyilen, üzerinde elektriksel kas uyarımını sağlayan ve hiç bir zararlı yönü bulunmayan elektrodlarla bölgesel olarak mini elektrik akımları gönderilir. Bu akımlar dahilinde uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecek mini egzersiz programlarıyla zayıflamanıza ve bölgesel olarak güçlenmenize katkı sağlamaktadır.

Bu yöntem, vücut anatominiz baz alınarak geliştirilecek programlarla herhangi bir sakatlanma riski taşımadığı gibi bedeninize ekstra ağırlık yükü dahi yüklenmemektedir.. Bedeninizi zorlamadan, ekstra efor sarf ettirecek hiç bir yöntem kullanılmayarak gerçekleştirilmektedir. Genellikle antrenmanlar çok vaktinizi almayacak şekilde hafta 2 seans ve her seansta 25-30 dakika’yı geçmemektedir. Bu kısa sürede gerçekleştireceğiniz egzersizler sonrası bedeninizde var olan pozitif değişimi görmek sizi oldukça şaşırtacaktır.

 

ems zayıflama

 

Özetle kısa zamanda fazla kilolardan kurtulmak ve bölgesel olarak fazla yağlardan optimum enerji kullanarak kurtulmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat sunmaktadır. Yaz aylarının yaklaştığı bugünlerde ems ile zayıflayarak kendinizi kötü hissetiren kilolarınızdan kurtulmak için vakit kaybetmeyerek deneme derslerinize katılmanızı önermekteyiz. Deneme dersleri sonrası hissedeceğiz ve bedeninizde gerçekleşecek etkin değişimi görmek sizi motive edecektir. Sonrasında kararlı ve disiplinli bir egzersiz programına dahil olarak hayalinizi kurduğunuz fit vücut görünümüne kısa sürede kavuşacağınızı şimdiden öngörebilmekteyiz.