EMS Egzersizi
4.8 / (64 oy

EMS EGZERSİZ

Muhtemelen daha önce bu tip bir egzersiz programlıyla daha önce karşılaşmamışsınızdır. Şimdi hazır olun sizi henüz Türkiye’de yeni yaygınlaşmaya başlayan müthiş bir teknolojik egzersiz programıyla tanıştırıyoruz. EMS egzersiz programları ve antrenmanları sayesinde optimum zamanda vücudunuzda etkin sonuçlar aldığını gördüğünüzde büyüleneceğinizi şimdiden öngörebilmekteyiz. Zayıflamak isteyenler, bölgesel yağ yakımı ve fazla kilolarından kurtulmak isteyenler, bölgesel kas gelişimiyle fit bir vücudu olmasını isteyenler için geliştirilmiş bu teknolojik egzersiz programı sayesinde hedeflerinize kısa sürede ulaşbileceğinizi söyleyebiliriz.

EMS EgzersizleriGünümüz çağında zaman hepimiz için çok değerli. İş hayatı, özel hayat, metropol trafik bazlı ulaşım problemleri, sosyal etkinlikler günlük zamanımızın çoğunu kapsamaktadır. Bu yoğun zaman trafiği içerisinde beden sağlığımız için olmazsa olmaz olan spor aktiviteleri istisnalar hariç çoğunlukla hep ikinci öncelik konumundadır. Bu problemi ortadan kaldırmak isteyenler ve spora kısa zaman ayırıp maksimum fayda sağlamak isteyenler için EMS Egzersiz yöntemini önermekteyiz. Bu yöntemle haftalık yoğun programınız içerisinde ayıracağınız ufak yarım saatlik sürelerle spor ve egzersiz’ten uzak kalmış bir vücut sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Bu yöntem ve kısa sürede etkin sonuçlar olduğunu söyleyebilmek gerçek olamayacak kadar iyi değil mi? Ancak bu gerçekle yüzleşmeniz artık imkansız değil sadece bir adım kadar uzağınızda. Peki bu EMS Egzersiz ve antrenman programı nedir?, nasıl gerçekleştirilir? sorularınızı duyar gibiyiz. Şimdi bu sorularınızın cevaplarını yanıtlamaya çalışacağız. Öncelikle EMS cihaz ve cihaza bağlı olan vücuda giyilen elektrotların, piyasada var olan titreşimsel dalgalarla kilo verdirdiğini ve bölgesel yağ yakımını sağlayan giyilebilir cihaz ve yöntemlerle hiç bir ilgisi olmadığını özellikle belirtmek isteriz.

İngilizce açılımıyla “Electrical Muscle Stimulation” Türkçe açılımıyla “Elektronik Kas Uyarı Sistemi” olan EMS, insan vücuduna zararı olmayan elektriksel akımlar üreten bir cihaz ve bu akımı vücuda ileten giyilebilir teknolojik ürünlerle sağlanmaktadır. Giyilebilir ürünler üzerinde yer alan kauçuk pedler vasıtasıyla vücuda elektrik akımları kanalize edilerek kasların beynin gönderdiği akımlara ek olarak ekstra kasılma sağlanır. Bu düşük frekansı elektriksel akımlarla meydane gelen kas kasılmalarıyla eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek egzersizlerle kilo ve yağ kaybı gücünü arttırmak ve hızlandırmak için etkin bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Aynı yöntem vücut şekillendirmesine bağlı olarak kas geliştirme antrenmanlarında da uygulanmaktadır.

Avrupa’da oldukça popüler olan bu yöntem ünlü ve elit kişilerce fitness programlarında kullanılmaktadır. Sizde en yakın zamanda EMS egzersiz ve antreman programlarıyla tanışmaya davet ediyoruz. Portalımız üzerinde yer alan “Ücretsiz Deneme Dersi” formlarını doldurduğunuzda en kısa sürede sizinle detaylı bilgi ve dersler için iletişime geçeceğiz.