E-FIT FRANCHİSE BAŞVURUSU
4.6 / (7 oy

e-fit-franchise

E-Fit Stüdyo, EMS (Electro Muscle Stimulation) sistemine dayalı Zumba antrenman metodu ile yepyeni bir spor deneyimi hizmeti vermektedir. Macaristan ürünü ve markası olan E-Fit’in, EF-2080 ve EF-680 EMS cihazlarını kullanmaktadır. E-Fit cihazları dünya’da tıbbi cihaz statüsünde işlem gören bir cihazdır.

İstanbul’da 2 şubesi bulunan E-fit Stüdyo, bayilik (franchise) vermektedir.

** E-Fit Stüdyosu sahibi olmak için yapmanız gereken sadece Franchise başvuru formunu eksiksiz olarak doldurun . Emsstudyo.com tüm sorularınızı cevaplamak ve yatırımınızın başarıya gitmesi için size en hızlı şekilde bir yatırım danışmanı yönlendirilmesini sağlıyor olacak. Unutmayın, bilgilendirme ve danışmanlık için, yönlendirme desteği Emsstudyo.com tarafından ÜCRETSİZ olarak sağlanmaktadır.

Yatırımlarınızı değerlendirmek için yeni nesil teknolojilerden faydalanılarak yapılan EMS egzersiz stüdyolarını düşünmeye ne dersiniz? Türkiye’de 2 ayrı şubesi ile hizmet vermekte olan E-Fit stüdyolarından eFit franchise hizmetleri alarak sizler de geleceğe yönelik doğru bir yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Tıbbi cihaz statüsünde çalışmakta olan ve dünyaca ünlü olan güvenilir EMS cihazları ile donatılmış profesyonel bir EMS stüdyosu sahibi olmak istiyorsanız E-Fit franchise hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bir Macaristan ürünü ve markası olarak üretilmekte olan E-Fit, EF-2080 ve EF-680 EMS cihazlarını sizlere eFit franchise hizmetleri aldığınız zaman sunmaktadır. İstanbul’da 2 ayrı şubesi bulunan E-Fit stüdyoları sizlere sunduğu eFit bayilik hizmeti sayesinde yatırımlarınızı etkili bir şekilde değerlendirebilmenizin fırsatını sunuyor.

E-Fit firmasının bir diğer stüdyolarının sahibi olmak ve E-Fit stüdyolarını sizler de açmak istiyorsanız EMS Stüdyo olarak sizlere sunduğumuz ücretsiz bayilik başvuru formumuzu kullanabilirsiniz.

E-Fit Stüdyolarının Yeni Adresini Siz Belirleyin

Sizler için ayırdığımız bu sayfamızda eFit bayilik sisteminden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey sol tarafta yer alan bayilik başvuru formunu doldurmak olacaktır.

Online olarak yapabileceğiniz başvurularınızdan herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Amacımız kaliteli EMS stüdyoları ile değerli yatırımcıları bir araya getirmektir.

Giderek yükselmeye ve değerlenmeye başlayan EMS stüdyoları yatırımlarında sizler de yerinizi alabilmek istiyorsanız yan taraftaki başvuru formunu doldurup bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır. Başvurularınızı ekibimiz ile birlikte detaylı bir şekilde inceledikten sonra sizlere hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktayız.

Başvuru (franchise) formunu doldurmaya hemen başla!